Bærekugle, Foraksel, Foraksel nede, Højre eller venstre, Højre, Nede, Venstre
Bærekugle, Foraksel, Foraksel nede, Højre eller venstre, Højre, Nede, Venstre
FORD GALAXY, MONDEO IV, MONDEO Sedan IV, MONDEO Turnier IV, S-MAX, VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III

Bærekugle, Foraksel, Foraksel nede, Højre eller venstre, Højre, Nede, Venstre

429.-
Spar 34%
styk inkl. moms
 
På lager, 2-4 dages leveringstid
Markedspris ca 644 kr
Du sparer: 215 kr

Generel produktinformation

Alle chassisdele, som vi sælger, er undersøgt med hensyn til optimal pasform og funktion.
Delene er fremstillet til at sikre eller overstige den kvalitet, som originaldele fra leverandøren tilbyder.
Inden du bestiller varer, skal du kontrollere, at delene passer til din bil.
Rigtige kvalitetsdele til den rigtige bil er altid et vinderkoncept.

Specifikationer

Til original nummer1458773
Til original nummer1460693
Til original nummer1466186
Til original nummer1466188
Til original nummer1469024
Til original nummer1469026
Til original nummer1507181
Til original nummer1507182
Til original nummer30671636
Til original nummer30671637
Til original nummer31200448
Til original nummer31200449
Til original nummer31200563
Til original nummer31200564
Til original nummer31200775
Til original nummer31200776
Til original nummer6G9N3A052DG
Til original nummer6G9N3A052DH
Til original nummer6G9N3A053DG
Til original nummer6G9N3A053DH
Til original nummer7G9N3A052BA
Til original nummer7G9N3A052BB
Til original nummer7G9N3A053BA
Til original nummer7G9N3A053BB
Generel informationMed befæstelsesmateriale
Venstre/højre kørselTil højrekørsel
Venstre/højre kørselTil venstrekørsel
FORD GALAXY 1.6 EcoBoost 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 1.6 TDCi 02.2011-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 1.8 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 EcoBoost 07.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 Flexifuel 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 03.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 05.2006-06.2015
FORD GALAXY 2.0 TDCi 11.2007-06.2015
FORD GALAXY 2.2 TDCi 03.2008-12.2012
FORD GALAXY 2.2 TDCi 11.2010-06.2015
FORD GALAXY 2.3 09.2007-06.2015
FORD MONDEO IV 1.6 EcoBoost 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 TDCi 02.2011-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.6 Ti 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 EcoBoost 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 SCTi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 03.2008-10.2010
FORD MONDEO IV 2.2 TDCi 07.2010-01.2015
FORD MONDEO IV 2.3 07.2007-01.2015
FORD MONDEO IV 2.5 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 EcoBoost 11.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 TDCi 12.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.6 Ti 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 1.8 TDCi 06.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 Flexifuel 03.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 LPG 07.2009-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2007-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 03.2010-01.2015
FORD MONDEO IV Sedan 2.0 TDCi 11.2007-01.2015
 
Rekommenderes
Populære produkter i valgt kategori
Dear customer,

To find auto parts and car accessories, we welcome you to our International site skruvat.com.
At Skruvat, you find quality aftermarket and original car parts with a fast and cheap delivery to Denmark.

Hope to see you at Skruvat.com!

The team at Skruvat