Silikonslangar
Silikonslangar
MINI MINI

Silikonslangar

2 590.-
Spar 20%
pakke inkl. moms
 
Bestillingsvare, 7-15 dages leveringstid
Kun 49 dkk i forsendelse, uanset vægt, størrelse og antal pakker!
Markedspris ca 3 238 kr
Du sparer: 648 kr

Specifikationer

Turbo
Fra byggeår01.2007
Mængde6
LeverandørSamco
MINI MINI Cooper D 06.2010-11.2013
MINI MINI Cooper D 11.2006-09.2010
MINI MINI Cooper S 01.2012-11.2013
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI Cooper S 03.2010-11.2013
MINI MINI John Cooper Works GP 09.2012-11.2013
MINI MINI One D 06.2009-07.2010
MINI MINI One D 07.2010-11.2013
 
Rekommenderes