Styrestang, På indersiden, Foraksel, højre eller venstre
Styrestang, På indersiden, Foraksel, højre eller venstre
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3, 5-t Buss [906], SPRINTER 3, 5-t Flak/chassi [906], SPRINTER 3, 5-t Skåp [906], SPRINTER 3-t Buss [906], SPRINTER 3-t Flak/chassi [906], SPRINTER 3-t Skåp [906], SPRINTER 4, 6-t Flak/chassi [906], SPRINTER 4, 6-t Skåp [906], SPRINTER 5-t Flak/chassi [906], SPRINTER 5-t Skåp [906], VW CRAFTER 30-35 Buss, CRAFTER 30-50 Flak/chassi, CRAFTER 30-50 Skåp

Styrestang, På indersiden, Foraksel, højre eller venstre

345.-
Spar 34%
styk inkl. moms
 
På lager, 2-4 dages leveringstid
Kun 49 dkk i forsendelse, uanset vægt, størrelse og antal pakker!
Markedspris ca 518 kr
Du sparer: 173 kr

Generel produktinformation

Alle chassisdele, som vi sælger, er undersøgt med hensyn til optimal pasform og funktion.
Delene er fremstillet til at sikre eller overstige den kvalitet, som originaldele fra leverandøren tilbyder.
Inden du bestiller varer, skal du kontrollere, at delene passer til din bil.
Rigtige kvalitetsdele til den rigtige bil er altid et vinderkoncept.

Specifikationer

Læs venligst tekniske data
Til original nummer2E0713491
Til original nummer2E0713501
Længde (mm)380
Til original nummer90610481001
Til original nummer90610481003
Til original nummer90610551003
Til original nummer9064600048
Til original nummer9064600055
Til original nummer9064600148
Til original nummer9064600400
Til original nummer9064600500
Gevindmål 1M16x1,5
Gevindmål 2M18x1,5
TillægsartikelMed tilbehør
Venstre/højre kørselTil højrekørsel
Venstre/højre kørselTil venstrekørsel
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 310 CDI 03.2009-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 313 CDI 08.2011-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 313 CDI 4x4 08.2011-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 314 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 315 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 315 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 CDI 08.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 CDI 4x4 08.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 LGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 316 NGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 318 CDI 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 318 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 319 CDI / BlueTEC 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 319 CDI / BlueTEC 4x4 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Buss 324 06.2006-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 309 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 310 CDI 03.2009-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 313 CDI 4x4 06.2006-05.2016
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 314 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 315 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 315 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 CDI 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 CDI 4x4 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 LGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 NGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 316 NGT 09.2008-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 318 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 318 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 319 CDI / BlueTEC 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 319 CDI / BlueTEC 4x4 05.2011-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Flak/chassi 324 06.2006-12.2013
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 309 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 310 CDI 03.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 05.2016-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 06.2006-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 311 CDI 4x4 02.2008-12.2009
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 05.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 06.2006-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 313 CDI 4x4 05.2009-
MERCEDES SPRINTER 3,5-t Skåp 314 CDI 05.2016-
 
Rekommenderes
Populære produkter i valgt kategori
Dear customer,

To find auto parts and car accessories, we welcome you to our International site skruvat.com.
At Skruvat, you find quality aftermarket and original car parts with a fast and cheap delivery to Denmark.

Hope to see you at Skruvat.com!

The team at Skruvat